Kapat

Sonel: Bütün enerjimizi Ordu’nun kalkınması için harcayacağız

Ordu Valisi Sonel, ‘’Ordu 2. OSB’nin ve Ünye OSB’nin tam anlamıyla faaliyete geçmesiyle birlikte Ordu’ya çok daha fazla yatırım gelecek ve istihdam artacak. Biz, bütün enerjimizi Ordu’nun gelişmesi, kalkınması için harcayacağız.’’

 Sonel: Bütün enerjimizi Ordu’nun kalkınması için harcayacağız

Altınordu ilçesi Karapınar mahallesinde bulunan Ordu Organize Sanayi Bölgesine giden Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ordu OSB Başkan Vekili Murat Şimşek ve Müteşebbis Heyet üyeleri ile bir araya geldi.

Amacının, Ordu OSB Başkan Vekili ve Müteşebbis Heyet üyeleri ile tanışmak, fikir alışverişinde bulunmak ve Ordu OSB’nin genel durumu hakkında bilgi almak olduğunu belirten Vali Sonel, ‘’Biz, bütün enerjimizi Ordu’nun gelişmesi, kalkınması için harcayacağız. Bunun için de gece gündüz demeden çalışacağız. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımızla, milletvekillerimizle, sizlerle ve şehrimizin tüm dinamikleriyle istişare ve işbirliği içinde hareket edeceğiz. Bizim derdimiz vatandaşlarımızın yüzünün gülmesidir, onları mutlu edebilmektir. Bizim Ordu’ya yatırımcı bulma sıkıntımız, sorunumuz olmaz. Bu konuda bazı girişimlerimiz de var. İnşallah Ordu 2. OSB’nin ve Ünye OSB’nin tam anlamıyla faaliyete geçmesi, Fatsa OSB’nin genişleme sürecinin tamamlanmasıyla birlikte Ordu’ya çok daha fazla yatırım gelecek ve istihdam artacak, işsizlik azalacak. Bunu hep birlikte kısa sürede başaracağız. Bizler de bu konuda yoğun bir gayret ve çaba içerisinde olacağız’’ diye konuştu.

Bu Haberlerede Göz Attınızmı ?