Dünyaca ünlü zincir Ramada Plaza By Wyndham’dan Samsun'a otel

Dünyanın en geniş ve seçkin otel zincirlerinden olan Ramada Plaza By Wyndham Samsun'da misafirlerini ağırlamaya başladı.

info@karadenizekonomi.com / 13.04.2022 15:21:36

Dünyaca ünlü zincir Ramada Plaza By Wyndham’dan Samsun'a otel

Sahip olduğu hava, kara, deniz ve demiryolu ulaşım ağları ile bölgenin ve Türkiye'nin en önemli şehirlerinden olan Samsun, dünyaca ünlü marka bir otel kazandı. Samsunlu yatırımcılar tarafından hizmete açılan Ramada Plaza By Wyndham, Nisan ayı itibarıyla İlkadım ilçesi Liman Kavşağı'nda hizmete girdi.

Şehir merkezindeki konumuyla Ramada Plaza By Wyndham, müşterilerine dünya standartlarında hizmet veriyor. Çevreye duyarlı mimarisi ve yüksek standartlarla donatılan otel, turistik veya iş amaçlı seyahat eden aynı zamanda keyifli vakit geçirmek isteyen misafirlerine konforlu bir konaklama sunuyor. Koşulsuz misafir memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile hizmet veren otelde, konaklama ve toplantı organizasyonlarında misafirlerini farklı deneyimlerle tanıştırmak planlanıyor. Misafirlerin kendilerini özel hissedeceği ferah mekanların yer aldığı otel 120 oda kapasiteli. Ayrıca Roof katı ile 3 etkinlik salonu bulunan otelde yer alan restaurantta, geleneksel Türk ve çağdaş dünya mutfaklarının eşsiz lezzetleri misafirlerin beğenisine ve damak tadına sunuluyor.

 

Ramada hakkında:

Amerikan çokuluslu otel zinciri olan Ramada otelleri, Wyndham Hotels & Resorts çatı markası altında Ramada By Wyndhams adı altında üç ayrı kategoride hizmet vermektedir. Dünyada 63 ülkede 800'den fazla, Türkiye'de 100'e yakın bulunan Ramada otellerinin sonuncusu Ramada Plaza By Wyndham Samsun'da Nisan ayı itibarıyla hizmete girdi.

Kapat
× Anasayfa Abone Ol Ekonomi Bölgesel Şirketler Gündem Belediye Sektörler Politika E-Dergi E-Gazete Web TV Künye Karadeniz Sohbetleri Kurumsal Yazarlar