Çorum’da "Sanayide Kadın Eli" projesi

Çorum TSO toplantı salonunda Tezmaksan Makina San. Ve Ticaret A.Ş. Akademi Koordinatörü Yalçın Paslı, sanayide kadın istihdamının artırılmasına ve nitelikli istihdam ihtiyacının karşılanmasına katkı sağlamak amacıyla "Sanayide Kadın Eli" Projesi sunumu gerçekleştirdi.

info@karadenizekonomi.com / 8.06.2022

Çorum’da

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, Yönetim Kurulu Üyesi ve Çorum Kadın Girişimciler Sorumlusu Akif Coşkun, TOBB Çorum KGK Başkanı Zeynep Yarımca, TOBB KGK Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Aydoğdu, Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kodek, Çorum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Levent Tuzcu, Çorum KOSGEB İl Müdürü Yusuf Yıldız, Çorum Organize Sanayi Bölge Müdürü Özden Özgür Yalçın ve Tezmaksan Makina San. Ve Ticaret A.Ş. Akademi Koordinatörü Yalçın Paslı Çorum Ticaret ve Sanayi Odası toplantı Salonu'nda bir araya geldiler.

 

Toplantıda  Tezmaksan Makina San. Ve Ticaret A.Ş. Akademi Koordinatörü Yalçın Paslı, sanayide kadın istihdamının artırılmasına ve nitelikli istihdam ihtiyacının karşılanmasına katkı sağlamak amacıyla "Sanayide Kadın Eli" Projesi sunumu gerçekleştirdi.

Karadeniz'in İlk ve Tek Ekonomi Portalı

Okumak İçin Resimlere Tıklayınız.

Fındık Fiyatları

Kapat
× Anasayfa Abone ol Tüm haberler Ekonomi Bölgesel Şirketler Gündem Belediye Sektörler Politika e-Dergi e-Gazete Web TV Künye Karadeniz sohbetleri Yazarlar