Ordu Rotary Kulübü 37. yaşını kutladı

Topluma hizmet idealiyle 6 Mayıs 1985 yılında kurulan başta Ordu olmak üzere çevresine önemli hizmetleri olan Ordu Rotary Kulübü 37’inci yılını kutladı.

info@karadenizekonomi.com / 9.05.2022

Ordu Rotary Kulübü 37. yaşını kutladı

Kutlama etkinlikleri kapsamında 06 Mayıs 2022 Cuma akşamı Balıktaşı City Otel’de düzenlenen eşli yemekte kulüp üyeleri ve eşleri bir araya geldiler.

Bu yıl 37. Yaşını kutlayan Ordu Rotary Kulübü Başkanı Rtn. Hakan Karakaş ile eşi Ebru Karakaş bu geceye ev sahipliği yaptılar. Kuruluş yemeğinde Ordu Rotary Kulübü başkanı Hakan Karakaş Pazar günü Anneler günü olması münasebetiyle bütün kadıların Anneler gününü kutlayarak kendilerine birer gül takdim etti.

Kulübün 37. yıl pastasını kesme onuru Kuruluşunda bu yana üyesi olan GDB Kenan Dönmez ve en yeni üyesi Rtn. Özgür Keskin ve Eşi Seval Keskin ile Rotaryen eşleri birlikte Nice yıllar dileyerek, 37.yıl anısına hazırlanan pastayı kestiler. Toplu bir anı fotoğrafı sonrası gece tamamlandı.

Kapat
× Anasayfa Abone ol Tüm haberler Ekonomi Bölgesel Şirketler Gündem Belediye Sektörler Politika e-Dergi e-Gazete Web TV Künye Karadeniz sohbetleri Yazarlar